Nabór wystawców III Edycji Wrocławskich Targów Wolontariatu

Serdecznie zapraszamy wrocławskie organizacje pozarządowe i instytucje publiczne do przedstawienia swych propozycji współpracy kandydatom na wolontariuszy. W tym roku do grona wystawców dołączą nowe podmioty, w tym korporacje i szkoły. Przestrzeń targową zapewni Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin”.

Targi są doskonałą okazją do promowania realizowanych inicjatyw wolontariackich, rekrutacji wolontariuszy, wymiany doświadczeń, a także nawiązywania wzajemnej współpracy. Przewidujemy liczne uczestnictwo młodzieży szkolnej, studenckiej, wolontariatu pracowniczego oraz seniorów zainteresowanych włączeniem się w działania społeczne.

Przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych, instytucji publicznych, szkół i firm pragnących przedstawić podczas Targów swe prezentacje i oferty gorąco zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem. Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie elektronicznej na załączonym formularzu na adres: biuro@wolontariusz.org do dnia 2 października 2015 r.

Zainteresowanych przygotowaniem indywidualnych form promocji (np. warsztaty, pokazy, prezentacje, wystawy, happeningi, itp.) zapraszamy na Spotkanie Programowe, które odbędzie się 23 września 2015 r. w godz. 11.00 – 13.00 w Krzywym Kominie. Podczas Spotkania Programowego zostanie rozplanowana przestrzeń, ustalony harmonogram Targów oraz przygotowana treść materiałów promocyjnych. Prosimy o przygotowanie Państwa propozycji i ewentualnych potrzeb z nimi związanych.

Informacji nt udziału w Targach udziela Jacek Bednarek, tel. 695 599 468.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve + eighteen =

*