Konkurs fotograficzny

Konkurs Fotograficzny „Wolontariat w Obiektywie” ma na celu przedstawienie działań wolontariackich widzianych okiem młodych ludzi.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich uczniów dolnośląskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zainteresowanych fotografią. Prace powinny być inspirowane działaniami szkolnych grup wolontariackich, ukazywać znaczenie wolontariatu.

Regulamin konkursu fotograficznego 2014

Tak wiele wartościowych rzeczy dzieje się każdego dnia wokół nas. Czasami nawet nie zastanawiamy się nad tym, że to działania wolontariackie. Pomagamy innym znając potrzeby środowiska w jakim się obracamy, niesiemy pomoc potrzebującym kolegom, angażujemy się w różne przedsięwzięcia  organizowane przez szkoły, organizacje pozarządowe, czy też instytucje publiczne. Każda, nawet najmniejsza pomoc może wywołać czyjś uśmiech, łzy szczęścia, radość i wdzięczność. Nie zapominajmy, że „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” – Antoine de Saint-Exupery.

Udział w konkursie to także możliwość rozwinięcia swoich umiejętności. Zatrzymajmy w kadrze niepowtarzalne chwile, uchwyćmy ludzkie emocje. Do takich fotografii zawsze się powraca.

 

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten + eleven =

*