terminarz spotkań edukacyjno-promocyjnych

baner

 

NAZWA PLACÓWKI ADRES DATA PRELEKCJI Ilość godzin lekcyjnych Rodzaj zajęć
1 Gimnazjum Sportowe Gimbasket ul. Dyrekcyjna 50 26.02.2016 g 9,15-10,50 2 Prelekcja +Warsztat
2 Gimnazjum Sportowe Gimbasket ul. Dyrekcyjna 50 26.02.2016 g.11,00-12,35 2 Prelekcja +Warsztat
3 Liceum Ogólnokształcące nr 10 ul. Piesza 1 29.02. g.9.50-11.40 2 Prelekcja +Warsztat
4 Liceum Ogólnokształcące nr 10 ul. Piesza 1 29.02.g. 11.50-13.30 2 Prelekcja +Warsztat
5 Zespół szkół Gastronomicznych/Technikum ul. Kamienna 86 1.03 g.12.40-14.15 2 Prelekcja +Warsztat
6 Przedszkole Hoguś ul.Kominiarska 60b 9.03.g. 10.30- 11.00 1 Zajęcia interaktywne
7 zespół szkół Gastronomicznych/Technikum ul. Kamienna 86 11.03.g.12.40-14.15 2 Prelekcja +Warsztat
8 Szkoła Podst. 108 ul. B. Chrobrego 3 14.03. g.10.45-12.40 2 Prelekcja +Warsztat
9 Szkoła Podst. 108 ul. B. Chrobrego 3 14.03.g.12.45-14.25 2 Prelekcja +Warsztat
10 LO 1 ul. Ks. poniatowskiego 9 15.03.g.10.55-12.50 2 Prelekcja +Warsztat
11 Gimnazjum 17 ul. Ślężna 2 18.03.g.9.45-11.20 2 Prelekcja +Warsztat
12 Gimnazjum 17 ul. Ślężna 2 18.03.g.11.35- 13.15 2 Prelekcja +Warsztat
13 Szkoła Gastronomiczna HO-GA ul. Jedności Narodowej 46a 1.04.g.10.40-12.30 2 Prelekcja +Warsztat
14 Gimn. Nr. 15 Jedności Narodowej 117 4.04.g 11.45-13.15 2 Prelekcja +Warsztat
15 Gimn. Nr. 15 Jedności Narodowej 117 4.04.g.13.20-14.55 2 Prelekcja +Warsztat
16 Przedszkole nr 56 ul. Walbrzyska 5.04.g. 9.00-9.30 1 Zajęcia interaktywne
17 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 we Wrocławiu ul. Kielecka 51 7.04.g.8.45-10.20 2 Prelekcja +Warsztat
18 Przedszkole nr 54 Pod Kasztanami ul. Wittiga 3 07.04. g. 12.15-12.45 1 Zajęcia interaktywne
19 Szkola Podstawowa 78 ul. Jednosci Narodowej 195 8.04.godz.9.40-11.15 2 Prelekcja +Warsztat
20 Szkola Podstawowa 78 ul. Jednosci Narodowej 195 8.04. godz. 11.20-12.55 2 Prelekcja +Warsztat
21 Wyższa Szkola Bankowa ul. Fabryczna 29/31 9.04. godz.10.45-11.15, 2 Prelekcja +Warsztat
22 Przedszkole 87 ul. I Pawłowa 6a 11.04.g. 9.00-9.30 1 Zajęcia interaktywne
23 Gimnazjum nr 4 ul. Paulinska 14 11.04.g.13.25-15.00 2 Prelekcja +Warsztat
24 Przedszkole nr 52 ul. Łaczników 13.04 g.godz 9.00-9.30 1 Zajęcia interaktywne
25 Szkoła Podstawowa 78 ul. Jedności Narodowej 195 13.04.g.10.35-12.15 2 Prelekcja +Warsztat
26 Szkoła Podstawowa 78 ul. Jedności Narodowej 195 13.04.g.12.30- 14.15 2 Prelekcja +Warsztat
27 Szkoła Podstawowa nr 20 ul. Kamieńskiego 24
Wrocław
14.04. g.8.00-9.40 2 Prelekcja +Warsztat
28 Szkoła Podstawowa nr 20 ul. Kamieńskiego 24
Wrocław
14.04.g.9.45-11.20 2 Prelekcja +Warsztat
29 Przedszkole Bajkowa Dolina ul. Darwina 19 15.04.g.10.00-10.30 1 Zajęcia interaktywne
30 Szkoła Gastronomiczna HO-GA ul. Jedności Narodowej 46a 18.04g.8.00-9.35 2 Prelekcja +Warsztat
31 Przedszkole Zaczarowana Kraina ul. Kutrzeby 18.04g. 9.00-10.35 1 Zajęcia interaktywne
32 Przedszkole nr 36 ul. Wittelona 6 19.04. g.12.00-12.30 1 Zajęcia interaktywne
33 Przedszkole św. Józefa ul. B. Prusa 24 20.04. g. 10.30-11.00 1 Zajęcia interaktywne
34 Przedszkole Prymusek ul. Żelazna 5 20.04.g.10.00-10.30 1 Zajęcia interaktywne
35 Klub Seniora przy radzie Osiedla Nowy Dwór ul. Zemska 38a 21.04.g.17.00-18.00 1 Prelekcja
36 SP 83 ul.Boya-Żeleńskiego 32 25.04.g.8.45-10.40 2 Prelekcja +Warsztat
37 SP 83 ul.Boya-Żeleńskiego 32 25.04.g.10.45-12.15 2 Prelekcja +Warsztat
38 Przedszkole nr 99 ul. Inowrocławska 26.04.g. 9.00-9.30 1 Zajęcia interaktywne
39 Przedszkole Happy Bees ul. Strachocińska 1 26.04.g.9.00-9.30 1 Zajęcia interaktywne
40 Szkoła Podstawowa nr 23 ul. Przystankowa 32 27.04.g.9.55-11.30 2 Prelekcja +Warsztat
41 Politechnika Wrocławska ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27.04.g.10.00-10.45 1 Prelekcja
42 SP nr 53 ul. Strachocińska 27.04. g.10.45-12.20 2 Prelekcja +Warsztat
43 SP nr 53 ul. Strachocińska 27.04.g. 12.35-14.10 2 Prelekcja +Warsztat
44 Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Nowowiejska 78 28.04.g.9.30-11.10 2 Prelekcja +Warsztat
45 Przedszkole nr 18 ul. Sienkiewicza 85 05.05.g. 9.00-9.30 1 Zajęcia interaktywne
46 SP nr 36 ul. Chopina 9b 5.05.g.8.50- 10.30 2 Prelekcja +Warsztat
47 SP nr 36 ul. Chopina 9b 5.05.g.10.35-12.10 2 Prelekcja +Warsztat
48 Przedszkole nr 115 ul. Strachocińska 6.05.g. 10.00-10.30 1 Zajęcia interaktywne
49 Przedszkole ABC ul. Piękna 62B 9.05.g.11.00-11.30 1 Zajęcia interaktywne
50 Przedszkole nr 57 Mały Książe ul. Chorzowska 55 2016-05-12g.9.00-9.30 1 Zajęcia interaktywne
51 Przedszkole Zaczarowany Ołówek ul Strońska 11 2016-05-13 1 Zajęcia interaktywne
52 Przedszkole Stumilowy Gaj ul. strońska 27 2016-05-17 g. 9.30-10.00 1 Zajęcia interaktywne
53 szkoła Podstawowa nr 30 ul. Zaporoska 28 17.05.g.8.55-11.10 2 Prelekcja +Warsztat
54 szkoła Podstawowa nr 30 ul. Zaporoska 28 17.05.g.11.15-13.00 2 Prelekcja +Warsztat
55 Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Nowowiejska 78 17.05.g. 13.00-14.35 2 Prelekcja +Warsztat
56 szkoła Podstawowa nr 93 ul. Niemcewicza 19.05.g.8.50-11.05 2 Prelekcja +Warsztat
57 szkoła Podstawowa nr 93 ul. Niemcewicza 19.05.g.11.10-12.45 2 Prelekcja +Warsztat
58 Szkoła Podstawowa nr 10 ul. Inflancka 13 20.05.g.12.30-14.35 2 Prelekcja +Warsztat
59 Przedszkole nr 95 ul. Lwowska 30 24.05. g. 10.00-10.30 1 Zajęcia interaktywne
60 Gimnazjum nr 37 Wrocław ul. Mł. Techników 58 24.05.g. 8.00-9.40 2 Prelekcja +Warsztat
61 Gimnazjum nr 37 Wrocław ul. Mł. Techników 58 24.05.g.9.45-11.20 2 Prelekcja +Warsztat
62 Przedszkole nr 5 ul. Dźwirzyńska 3 25.05.g.9.009.30 1 Zajęcia interaktywne
63 grupa Seniorów z Nadodrza ul. Macieja 24 28.05.g.10.00-10.45 1 Prelekcja
64 Gimnazjum nr 19 ul. Dembowskiego 39 30.05.g.11.45-13.30 2 Prelekcja +Warsztat
65 Gimnazjum nr 19 ul. Dembowskiego 39 30.05.g.13.40-15.25 2 Prelekcja +Warsztat
66 Przedszkole Słoneczko ul. Stysia 71 31.05.g.9.009.30 1 Zajęcia interaktywne
67 Przedszkole nr 93 ul. Grochowa 3.06. g. 9.30-10.00 1 Zajęcia interaktywne
68 Przedszkole nr 31 ul. Kolbuszowska 6 3.06. g. 10.15-10.45 1 Zajęcia interaktywne
69 Seniorzy z parafii Kościoła NMP ul. Ojców Oblatów 1 5.06.g.17.00-17.45 1 Prelekcja
70 Przedszkole 9 ul. Wieczysta 105 6.06. g. 9.30-10.00 1 Zajęcia interaktywne
71 Sp.113 ul. Zemska 7.06.g.8.50-10.25 2 Prelekcja +Warsztat
72 Sp.113 ul. Zemska 7.06.g.10.30-12.05 2 Prelekcja +Warsztat
73 Przedszkole nr 27 ul. Dembowskiego 37 7.06.g.12.00-12.30 1 Zajęcia interaktywne
74 Przedszkole nr 147 ul. Gersona 39 08.06.g.9.00-9.30 1 Zajęcia interaktywne
75 Przedszkole 109 ul. Nowowiejska 78/80 8.06 g. 10.00-10.30 1 Zajęcia interaktywne
76 Przedszkole 102 ul. Litomska 8.06. godz. 9.00-9.30 1 Zajęcia interaktywne
77 Przedszkole nr 121 ul. Tramwajowa 2c 13.06.g.9.00-9.30 1 Zajęcia interaktywne
78 Szkoła Podstawowa nr 23 ul. Przystankowa 32 16.06.g.9.45-11.20 2 Prelekcja +Warsztat
79 Gimnazjum ARKA ul. Stalowowolska 24/26 20.06.g.8.50-10.30 2 Prelekcja +Warsztat
80 Gimnazjum ARKA ul. Stalowowolska 24/26 20.06.g.10.35-12.10 2 Prelekcja +Warsztat
81 Przedszkole Ziarenko Sióstr Jadwizanek ul. Piwna 2 21.06.g.9.30-10.00 1 Zajęcia interaktywne
82 Szkoła Podstawowa ARKA ul. Stalowowolska 24/26 22.06.g.8.00-10.30 2 Prelekcja +Warsztat
83 Szkoła Podstawowa ARKA ul. Stalowowolska 24/26 22.06.g.10.35-12.10 2 Prelekcja +Warsztat
84 Przedszkole nr 104 ul. Niedźwiedzia 26-28 23.06.g. 9.00-9.30 1 Zajęcia interaktywne
85 Przedszkole nr 30 ul. Muzealna 30 23.06.g 10.15-10.45 1 Zajęcia interaktywne
86 UPS – firma pl. Bema 2 23.06.g. 15.15-16.00 1 Prelekcja
87 WSRAiZ-seniorzy ul. Św. Macieja 24 25.06.2016 g. 15.00-15.45 1 Prelekcja
88 PGF Urtica ul. Krzemieniecka 120 14.07.2016 g. 11.00-11.45 1 Prelekcja
89 DOCFLOW Al.Śląska 31.08.2016 g.14.00-14.45 1 Prelekcja
90 Szkoła Podstawowa nr 40 ul. Sołtysowicka 34 19.09.2016 g.8.00-10.30 2 Prelekcja +Warsztat
91 Szkoła Podstawowa nr 40 ul. Sołtysowicka 34 19.09.2016 g.10.35-12.20 2 Prelekcja +Warsztat
92 LO 1 ul. Poniatowskiego 23.09.2016 g.10.55-12.30 2 Prelekcja +Warsztat
93 Szkoła Podstawowa nr 68 ul. Szczęśliwa 27 27.09. g. 8.00-9.35 2 Prelekcja +Warsztat
94 Szkoła Podstawowa nr 68 ul. Szczęśliwa 27 27.09.g. 9.40-11.15 2 Prelekcja +Warsztat
95 Szkoła Podstawowa nr 119 ul. Bytomska 7 29.09.g.8.00-9.40 2 Prelekcja +Warsztat
96 Szkoła Podstawowa nr 119 ul. Bytomska 7 29.09.g.9.45-11.20 2 Prelekcja +Warsztat
97 szkoła Podstawowa nr 18 ul. Poznańska 26 30.09.g. 9.50-11.30 2 Prelekcja +Warsztat
98 Gimnazjum nr1 ul. Jelenia 7 06.10 godz 13.40-15.20 2 Prelekcja +Warsztat
99 Szkoła Podstawowa nr 39 u. Przedwioście 47 7.10. g.9.00 2 Prelekcja +Warsztat
100 Szkoła Podstawowa nr 39 u. Przedwioście 47 07.10. g.10.40 2 Prelekcja +Warsztat
101 Szkoła podstawowa nr 24 ul. Częstochowska 42 7.10 8.00-9.40 2 Prelekcja +Warsztat
102 Szkoła podstawowa nr 24 ul. Częstochowska 42 7.10 9.50-11.20 2 Prelekcja +Warsztat
103 Szkoła Podstawowa 107 ul. B Prusa 64 11.10.g.11.40 2 Prelekcja +Warsztat
104 Szkoła Podstawowa 107 ul. B Prusa 64 12.10.g.11.40 2 Prelekcja +Warsztat
105 SP nr 91 ul. Sempołowskiej 12.10.2016 g.8.45 2 Prelekcja +Warsztat
106 SP nr 91 ul. Sempołowskiej 12.10.g.10.30 2 Prelekcja +Warsztat
107 Szk. Podstawowa Primus ul. Matejki 16 A 17.10.2016 g. 9.00 2 Prelekcja +Warsztat
108 Szk. Podstawowa Primus ul. Matejki 16 A 17.10.2016 g. 10.50 2 Prelekcja +Warsztat
109 Szkola Podstawowa nr 46 ul. Ścinawska 21 17.10.g.8.50 2 Prelekcja +Warsztat
110 Szkola Podstawowa nr 46 ul. Ścinawska 21 17.10.g.10.30 2 Prelekcja +Warsztat
111 Gimnazjum nr1 ul. Jelenia 7 18.10, g.13.40 2 Prelekcja +Warsztat
112 Gimnazjum Primus ul. Matejki 16 A 18.10.2016 g. 9.00 2 Prelekcja +Warsztat
113 Szkoła Podstawowa nr 50 ul. Czeska 38 19.10.g. 8.25 2 Prelekcja +Warsztat
114 Szkoła Podstawowa nr 50 ul. Czeska 38 19.10.g.9.55 2 Prelekcja +Warsztat
115 SP nr 61 ul. Skarbowców 8 19.10.g. 9.00 2 Prelekcja +Warsztat
116 SP.44 ul. Wilanowska 20.10.g.8.45 2 Prelekcja +Warsztat
117 SP.44 ul. Wilanowska 20.10.g.10.25 2 Prelekcja +Warsztat
118 Gimnazjum 24 ul. Przybyszewskiego 59 20.10.g. 9.00 2 Prelekcja +Warsztat
119 Gimbasket ul. Drukarska 21.10.g.9.15 2 Prelekcja +Warsztat
120 Gimbasket ul. Drukarska 21.10.g.10.55 2 Prelekcja +Warsztat
121 Liceum „NOVUM ul. Prosta 16 22.10.g.9.00 2 Prelekcja +Warsztat
122 Liceum „NOVUM ul. Prosta 16 22.10.g.10.35 2 Prelekcja +Warsztat
123 SP nr 18 ul. Poznańska 26 22.10 godz 8.45 2 Prelekcja +Warsztat
124 SP nr 61 ul. Skarbowców 8 24.10.g. 15.00 2 Prelekcja +Warsztat
125 Szkoła Podstawowa Leonardo ul. Roosevelta 24.10.g.9.00 2 Prelekcja +Warsztat
126 Szkoła Podstawowa Leonardo ul. Roosevelta 25.10.g.9.00 2 Prelekcja +Warsztat
127 Gimnazjum nr 5 ul. Pawłowa 15 25.10. 8.55 2 Prelekcja +Warsztat
128 Uniwersytet Wrocławski, Pedagogika ul. Dawida 1 26.10.g.12.00-12.45 1 Prelekcja
129 Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Suwalska 5 26.10 2 Prelekcja +Warsztat
130 Gimnazjum nr 3 ul. Świstackiego 12 a 27.10.g.8.45 2 Prelekcja +Warsztat
131 Gimnazjum nr 3 ul. Świstackiego 12 a 27.10.g.10.30 2 Prelekcja +Warsztat
132 Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Suwalska 5 28.10.9.45-11.25 2 Prelekcja +Warsztat
133 Szkoła Podstawowa nr 43 ul. Grochowa 36-38 2.11.2016 11.55-13.40 2 Prelekcja +Warsztat
134 Gimnazjum Primus ul. Matejki 16 A 2.11g. 8.55 2 Prelekcja +Warsztat
135 Gimnazjum Integracyjne nr 50 ul. Grochowa 36-38 3.11.2016 10.50 2 Prelekcja +Warsztat
136 Gimnazjum Integracyjne nr 50 ul. Grochowa 36-38 3.11.2016 12.10 2 Prelekcja +Warsztat
137 Ogólnokształcąca szkoła Plastyczna (Gim) ul.Piotra Skargi 23 3.11.g.14.05 2 Prelekcja +Warsztat
138 Szkoła Podstawowa nr 43 ul. Grochowa 36-38 4.11.2016 g.8.50-10.40 2 Prelekcja +Warsztat
139 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Horyzonty Wyobraźni ul. Ojców Oblatów 1 7.11 godz 9.30 2 Prelekcja +Warsztat
140 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Horyzonty Wyobraźni ul. Ojców Oblatów 1 7.11 godz 11.20 2 Prelekcja +Warsztat
141 HO-GA ul. Jedności Narodowej 7.11.g.9.45 2 Prelekcja +Warsztat
142 Szkoła Podstawowa nr 47 ul. Januszowicka 35/37 7.11.2016 10.50 2 Prelekcja +Warsztat
143 Szkoła Podstawowa nr 18 ul. Poznańska 26 7.11.2016 g.8.00-10.00 2 Prelekcja +Warsztat
144 Szkoła Podstawowa nr 18 ul. Poznańska 26 7.11.2016g.13.00-15.00 2 Prelekcja +Warsztat
145 Szkoła Podstawowa nr 47 ul. Januszowicka 35/37 8.11.2016 g. 9.50 2 Prelekcja +Warsztat
146 SP 21 ul. Osobowicka 127-132 08.11.2016 8.50-10.25 2 Prelekcja +Warsztat
147 LO9 ul. Piotra Skargi 31 8.11.g.8.00 2 Prelekcja +Warsztat
148 LO9 ul. Piotra Skargi 31 8.11.g.9.45 2 Prelekcja +Warsztat
149 Lotnicze Zakłady Naukowe ul. Kiełczowska 43 09.11.godz.9.45 2 Prelekcja +Warsztat
150 Lotnicze Zakłady Naukowe ul. Kiełczowska 43 9.11.g.12.35 2 Prelekcja +Warsztat
151 gimnazjum nr 7 ul. Kolista 17 09.11 8.55-10.25 2 Prelekcja +Warsztat
152 gimnazjum nr 7 ul. Kolista 17 10.11.9.50-12.25 2 Prelekcja +Warsztat
153 Szkoła Podstawowa AMS ul. Eluarda 51-55 10.11.2016 g. 9.00-10.25 2 Prelekcja +Warsztat
154 Szkoła Podstawowa AMS ul. Eluarda 51-55 10.11.g.10.30 2 Prelekcja +Warsztat
155 Gimnazjum Amigo ul. Żelazna 36 14.11.2016g. 8.00 2 Prelekcja +Warsztat
156 Gimnazjum Amigo ul. Żelazna 36 14.11.g.10.15 2 Prelekcja +Warsztat
157 technikum nr 12 sz23 ul. Dawida 9-11 14.11.g.9.40-11.15 2 Prelekcja +Warsztat
158 Ogólnokształcąca szkoła Plastyczna (Gim) ul.Piotra Skargi 23 15.11.g.9.40-11.15 2 Prelekcja +Warsztat
159 Szkoła Podstawowa nr 82 ul. Blacharska 13 15.11.2016
9.50-11.30
2 Prelekcja +Warsztat
160 SP nr 21 ul. Osobowicka 127-132 15.11.2016 2 Prelekcja +Warsztat
161 Szkoła Podstawowa nr 82 ul. Blacharska 13 15.11.2016
11.40-13.30
2 Prelekcja +Warsztat
162 technikum nr 12 ZS nr 23 ul. Dawida 9-11 16.11.g.10.40- 12.35 2 Prelekcja +Warsztat
163 Szkoła Podstawowa nr 51 ul. Krępicka 50 16.11.2016 8.55 – 10.30 2 Prelekcja +Warsztat
164 Szkoła Podstawowa nr 51 ul. Krępicka 50 16.11.g.10.35 – 12.10 2 Prelekcja +Warsztat
165 Lo 12 pl. Orląt lwowskich 17.11.g.8.45-10.20 2 Prelekcja +Warsztat
166 Lo 12 pl. Orląt lwowskich 17.11.g.12.30-14.30 2 Prelekcja +Warsztat
167 SP nr 84 ul. Górnickiego 20 17.11.g.12.20-14.15 2 Prelekcja +Warsztat
168 SP nr 84 ul. Górnickiego 20 18.11.g.12.20-.14.15 2 Prelekcja +Warsztat
169 Szkoła Podstawowa nr 12 ul. Janiszewskiego 14 18.11.2016g. 9.50- 11.15 2 Prelekcja +Warsztat
170 Szkoła Podstawowa nr 12 ul. Janiszewskiego 14 18.11.g.11.20-13.05 2 Prelekcja +Warsztat
171 Gimnazjum nr 30 ul. Jantarowa 21.11.g. 8.00-9.35 2 Prelekcja +Warsztat
172 Gimnazjum nr 51 ul. Nowodworska 70 21.11. g. 11.30-13.20 2 Prelekcja +Warsztat
173 Gimnazjum nr 51 ul. Nowodworska 70 21.11.g. 13.30-15.10 2 Prelekcja +Warsztat
174 Zespół Szkół nr 24/ Gimnazjum 12 ul. Eluarda 51 21.11.2016 g. 9.15 -10.50 2 Prelekcja +Warsztat
175 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Drukarska 50 21.11.g.10.45-12.35 2 Prelekcja +Warsztat
176 Gimnazjum 26 ul. Grochowa 13 22.11.g. 9.25-11.05 2 Prelekcja +Warsztat
177 V LO Grochowa 13 22.11.g. 11.10.-13.10 2 Prelekcja +Warsztat
178 V LO Grochowa 13 22.11.g.13.15-14.25 2 Prelekcja +Warsztat
179 Szkoła Podstawowa nr 99 ul. Głubczycka 3 23.11 g. 9,50-.40 2 Prelekcja +Warsztat
180 Lo 4 ul. Świstackiego 12 23.11.g.13.35-15.30 2 Prelekcja +Warsztat
181 Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Drukarska 50 24.11.g.10.45 2 Prelekcja+ Warsztat
182 SP nr 22 ul. Stabłowicka 143 24.11 8.55-10.40 2 Prelekcja +Warsztat
183 Gimnazjum nr 29 ul. Kraińskiego 1 24.11.g.13.35 2 Prelekcja +Warsztat
184 Gimnazjum nr 29 ul. Kraińskiego 1 24.11.g.14.50 2 Prelekcja +Warsztat
185 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Sióstr Salezjanek pl. Franciszkański 1-3 24.11. g. 8.15-10.15 2 Prelekcja +Warsztat
186 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Sióstr Salezjanek pl. Franciszkański 1-3 24.11 g. 10.20 – 11.55 2 Prelekcja +Warsztat
187 SP nr 17 ul. Wieczysta 25.11 11.25-13.05 2 Prelekcja +Warsztat
188 Lo 4 ul. Świstackiego 12 25.11.g.8.50 -10.30 2 Prelekcja +Warsztat
189 Lo 4 ul. Świstackiego 12 25.11.g.10.35-12.15 2 Prelekcja +Warsztat
190 Sp nr 95 ul. Starogajowa 66-68 25.11 8.00-9.50
191 SP nr 22 ul. Stabłowicka 143 28.11.g.10.50 2 Prelekcja +Warsztat
192 SP nr 17 ul. Wieczysta 28.11 10.35-12.10 2 Prelekcja +Warsztat
193 Szkoła Podstawowa nr 15 ul. Solskiego 13 28.11.2016 g.8.00-10.25 2 Prelekcja +Warsztat
194 Szkoła Podstawowa nr 15 ul. Solskiego 13 28.11.g. 10.35 -12.20 2 Prelekcja +Warsztat
195 Gimnazjum nr 30 ul. Jantarowa 28.11g.12.35-14.15 2 Prelekcja +Warsztat
196 HO-GA ul. Jedności Narodowej 28.11.g.8.50-10.25 2 Prelekcja +Warsztat
197 gimnazjum nr 28 ul. Zachodnia 2 29.11 godz 8.50-10.30 2 Prelekcja +Warsztat
198 gimnazjum nr 28 ul. Zachodnia 2 29.11 godz 10.40-12.15 2 Prelekcja +Warsztat
199 Zespół Szkół 19 LOXI ul. Spółdzielcza 2 29.11.g.8.55-10.30 2 Prelekcja +Warsztat
200 Gimnazjum 14 ul. H.Kołłątaja 29.11.g. 13.30-15.00 2 Prelekcja +Warsztat
201 Gimnazjum w Zespole Szkół Sióstr Salezjanek pl. Franciszkański 1-3 30.11. g. 8.15- 10.15 2 Prelekcja +Warsztat
202 Gimnazjum w Zespole Szkół Sióstr Salezjanek pl. Franciszkański 1-3 30.11 g. 10.20-11.55 2 Prelekcja +Warsztat
203 Zespół Szkół Ekonomiczno- Administracyjnych Worcella 3 30.11.g.9.00-10.35 2 Prelekcja +Warsztat
204 Zespół Szkół Ekonomiczno- Administracyjnych Worcella 3 30.11.g.10.40-12.35 2 Prelekcja +Warsztat
205 Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Orzechowa 62 1.12.g. 8. 00-9.50 2 Prelekcja +Warsztat
206 Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Orzechowa 62 1.12.g.9.55-11.30 2 Prelekcja +Warsztat
207 Europejskie liceum służb mundurowych ul. Sienkiewicza 1.12.g. 12.20-14.00 2 Prelekcja +Warsztat
208 Sp nr 95 ul. Starogajowa 66-68 02.12.8.50-10.35 2 Prelekcja +Warsztat
209 Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy/Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 17 ul.Kamienna 99 2.12.g 8.55-10.20 2 Prelekcja +Warsztat
210 SP nr 37 ul. Sarbinowska 10 5.12. 8.50-10.30 2 Prelekcja +Warsztat
211 Gimnazjum 24 ul. Przybyszewskiego 59 5.12. godz. 9.40-11.20 2 Prelekcja +Warsztat
212 Szkoła Szalom Alejchem ul. Jastrzębia 5.12 godz 11.00-12.45 2 Prelekcja +Warsztat
213 Szkoła Szalom Alejchem ul. Jastrzębia 5.12 godz 12.50-14.30 2 Prelekcja +Warsztat
214 Gimnazjum nr 22 ul. Lubelska 95a 05.12.16 8.00-8.45; 8.50-9.35 2 Prelekcja +Warsztat
215 Gimnazjum nr 22 ul. Lubelska 95a 06.12.16 8.00-9.35 2 Prelekcja +Warsztat
216 Szkoła Podstawowa nr 74 ul. Kleczkowska 2 7.12.g 8.55-10.40 2 Prelekcja +Warsztat
217 Szkoła Podstawowa nr 74 ul. Kleczkowska 2 7.12.g.10.45-12.20 2 Prelekcja +Warsztat
218 Zespół Szkół nr 24/ Gimnazjum 12 ul. Eluarda 51 8.12.2016 8.00 -10.35 2 Prelekcja +Warsztat
219 Zespół Szkół nr 24/ Gimnazjum 12 ul. Eluarda 51 8.12.2016 8.00 i 8.50 2 Prelekcja +Warsztat
220 Szkoła Podstawowa nr 28 ul. Grecka 59 8.12.g.8.50-10.30 2 Prelekcja +Warsztat
221 SP nr 37 ul. Sarbinowska 10 09.12 8.50-10.30 2 Prelekcja +Warsztat
222 Zespół Szkół Ekonomicznych ( Szk. zaw.) ul. Drukarska 50 9.12.g/8.50 2 Prelekcja +Warsztat
223 SP nr 75 ul. Ignuta 9.12 godz 12.00-13.40 2 Prelekcja +Warsztat
224 Gimnazjum nr 34 ul. zemska 16e 12.12.g. 9.50 2 Prelekcja +Warsztat
225 Gimnazjum nr 34 ul. zemska 16e 12.12.g.11.30-13.10 2 Prelekcja +Warsztat
226 SP nr 75 ul. Ignuta 12.12 godz 8.00-9.40 2 Prelekcja +Warsztat
227 Szk. podst. nr 3 ul. Bobrza 27 12.12.g.8.00 i 8.50 2 Prelekcja +Warsztat
228 Szk. podst. nr 3 ul. Bobrza 27 13.12. g. 8.00 2 Prelekcja +Warsztat
229 Szkoła podstawowa nr 25 ul. Stanisławowska 13.12. g. 12.45 2 Prelekcja +Warsztat
230 Szkoła Podstawowa nr 28 ul. Grecka 59 13.12 godz 12.00 2 Prelekcja +Warsztat
231 SP nr 9 ul. Nyska 66 14.12 godz 11.30-13.25 2 Prelekcja +Warsztat
232 SP nr 9 ul. Nyska 66 14.12 godz 13.45-15.10 2 Prelekcja +Warsztat
233 technikum nr 2 ul. Borowska 105 15.12.godz.8.50-10.20 2 Prelekcja +Warsztat
234 technikum nr 2 ul. Borowska 105 15.12.g.10.25-12.05 2 Prelekcja +Warsztat
235 Szkoła Mistrzostwa Sportowego(gim) ul. Słubicka 29/33 15.12.g.13.00 2 Prelekcja +Warsztat
236 Szkoła Mistrzostwa Sportowego(gim) ul. Słubicka 29/33 15.12.g.14.25 2 Prelekcja +Warsztat
237 Szkoła Policealna nr 17 ul. Eluarda 51-55 15.12.2016 g.18.00 2 Prelekcja +Warsztat
238 Sigma szkoła podstawowa prywatna pl.Macieja 15.12.g. 10.30- 12.15 2 Prelekcja +Warsztat
239 Sigma Gimnazjum prywatna pl.Macieja 15.12.g. 12.20-14.00 2 Prelekcja +Warsztat
240 Sigma Liceum prywatne pl.Macieja 15.12.g. 14.10-15.25 2 Prelekcja +Warsztat
241 Technikum nr 5 J. Wł. Dawida 5/7 16.12.g. 9.00 2 Prelekcja +Warsztat
242 Technikum nr 5 J. Wł. Dawida 5/7 16.12.g.10.35-12.10 2 Prelekcja +Warsztat
243 Szkoła podstawowa nr 25 ul. Stanisławowska 16.12.g. 12.45 2 Prelekcja +Warsztat
244 Szkoła podstawowa nr 25 ul. Stanisławowska 16.12.g.14.20 2 Prelekcja +Warsztat
245 Omega Edukacja dla Dorosłych ul. Szewska 74 17.12. g. 8.50 2 Prelekcja +Warsztat
246 ZSO nr 3 we Wrocławiu /Gim 10 ul. Piotra Skargi 31 19.12.g.9.50 2 Prelekcja +Warsztat
247 ZSO nr 3 we Wrocławiu /Gim 10 ul. Piotra Skargi 31 19.12.g.11.25 2 Prelekcja +Warsztat
248 Gimnazjum nr 25
im. Władysława Kopalińskiego
ul. Orzechowa 62a 19.12. g. 12.30 2 Prelekcja +Warsztat
249 Sp. 118 ul. Bulwar Ikara 19 19.12.16 g.8.00 – 9.35 2 Prelekcja +Warsztat
250 Sp nr 27 ul. Rumiankowa 34-38 19.12 g.8.00-8.40 2 Prelekcja +Warsztat
251 Sp nr 27 ul. Rumiankowa 34-38 19.12 g. 8.40-9.20 2 Prelekcja +Warsztat
252 Sp nr 26 ul. Suwalska 19.12 godz.9.50-11.35 2 Prelekcja +Warsztat
253 Sp nr 26 ul. Suwalska 19.12 g.10.35-12.20 2 Prelekcja +Warsztat
254 SP nr 22 ul. Stabłowicka 143 19.12-godz.15.35 2 Prelekcja +Warsztat
255 Tillberg Design Poland Sp. z o. o. ul. Szewska 19-21/1C 20.12. godz. 12.00 1 Prelekcja
256 Gimnazjum nr 2 ul. Gorlicka 25 20.12 g.8.50-10.25 2 Prelekcja +Warsztat
257 Gimnazjum nr 2 ul. Gorlicka 25 20.12.g.10.35-12.20 2 Prelekcja +Warsztat
258 Sp. 118 ul. Bulwar Ikara 19 20.12.16 g.8.00 i 8.50 2 Prelekcja +Warsztat
259 SP nr 2 ul. Komuny Paryskiej 36-38 20.12 godz 8.00-9.40 2 Prelekcja +Warsztat
260 Sp nr 36 ul. Chopina 9b 20.12 godz 10.15-11.45 2 Prelekcja +Warsztat
261 Sp nr 36 ul. Chopina 9b 20.12 godz 11.50-13.30 2 Prelekcja +Warsztat
262 SP nr 2 ul. Komuny Paryskiej 36-38 21.12 godz 8.50-10.35 2 Prelekcja +Warsztat
263 SP nr 90 ul. Orzechowa 21.12 godz 12.30-14.00 2 Prelekcja +Warsztat
264 seniorzy Sępolno salka przy Kościele Ewangelickim 21.12. godz 18.30 1 Pelekcja
265 TEB Edukacja Technikum ul. Wagonowa 12 21.12.g. 9.00-10.35 2 Prelekcja +Warsztat

stopka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighteen − 11 =

*