Wrocławskie Targi Wolontariatu 2019

8 listopada 2019 r. w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu odbędzie się V Edycja Wrocławskich Targów Wolontariatu organizowanych przez Wrocławskie Centrum Wolontariatu prowadzone przez Stowarzyszenie „ŻYJ KOLOROWO!”!!! Będzie to doskonała okazja do promowania działań organizacji pozarządowych i pozyskania do nich wolontariuszy.

Dodatkowo, podmiotom, które chciałyby współpracować z wolontariuszami, ale napotykają na tej drodze trudności proponujemy warsztaty, podczas których uczestnicy będą Państwo mogli zdobyć niezbędną wiedzę w tym zakresie oraz wypracować konkretne oferty wolontariatu i metody ich skutecznej promocji.

Dzięki współfinansowaniu otrzymanemu z Gminy Wrocław w ramach projektu „Promocja wolontariatu we Wrocławiu” oraz otwartości Galerii Dominikańskiej wszystkie przygotowane działania będą realizowane nieodpłatnie. Z uwagi na ograniczoną przestrzeń dostępną w Galerii Dominikańskiej liczba wystawców jest ograniczona!!!

Podmioty zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, a następnie przesłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres biuro@wolontariusz.org do dnia 25.10.2019.

Działanie współfinansowane ze środków Gminy Wrocław

www.wroclaw.pl