Wolontariusz na medal, czyli narzędzia oceny kompetencji wolontariuszy – bezpłatny warsztat

Partnerstwo na rzecz Promocji i Rozwoju Wolontariatu na Dolnym Śląsku „Razem dla Wolontariatu” zaprasza koordynatorów wolontariatu oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji z województwa dolnośląskiego zajmujących się współpracą z wolontariuszami na bezpłatny warsztat dot. narzędzia oceny kompetencji wolontariuszy, który odbędzie się 6 grudnia 2013 we Wrocławiu. Warsztat odbywa się w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu.

Narzędzie badania i wspierania rozwoju kompetencji wolontariuszy, powstało w ramach międzynarodowego projektu „Improve” Wpływ Wolontariatu na Rozwój Osobisty i Zawodowy. W przygotowywaniu narzędzia brali udział partnerzy z Włoch, Hiszpanii, Rumunii i Łotwy przy merytorycznym wsparciu pracowników naukowych. Narzędzie pozwala na badanie kompetencji wolontariuszy oraz zaplanowanie odpowiadającej im ścieżki rozwoju w organizacji. Wdrożenie narzędzia przełoży się na profesjonalizację współpracy z wolontariuszami w organizacji.

TERMIN: 6 grudnia 2013 (piątek)
GODZINA: 10.00 – 13.30
MIEJSCE: Klub 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu, ul. Pretficza 24.

Uczestnictwo w warsztacie jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają materiały oraz poczęstunek kawowy podczas zajęć. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu.

Szczegółowych informacji udziela:
Radosław Bednarski
tel. 74 665 11 11
e-mail: radoslaw.bednarski@rcwip.pl

NIE CZEKAJ – ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Więcej informacji: http://dolnoslaskie.ngo.pl/wiadomosc/933604.html

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + jedenaście =

*