Poszukiwani wolontariusze

Z przyjemnością informuję, iż trwa nabór wolontariuszy do współorganizacji 5 Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Rafała Dutkiewicza, które odbędą się 13 czerwca (sobota) na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice.

Poszukiwane są osoby, które chciałyby sprawdzić się w sportowym środowisku i wspomóc organizatorów m.in. w obszarze promocji wydarzenia, a w dniu Mistrzostw obsługą imprezy.

Aby zapoznać się ze szczegółami naboru link  nabor wolontariuszy

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 8 =

*