Europejski Rok Wolontariatu na Dolnym Śląsku

  • Jeżeli jesteś pracownikiem organizacji pozarządowej,
  • Jeżeli jesteś pracownikiem organizacji pozarządowej i masz doświadczenie w pracy z wolontariuszami,
  • Jeżeli szukasz wolontariuszy i chciałbyś z nimi pracować,
  • Jeżeli interesują Cię obchody Europejskiego Roku Wolontariatu,
  • Jeżeli jesteś pracownikiem socjalnym, nauczycielem lub po prostu obywatelem, któremu sprawy dotyczące wolontariatu nie są obojętne,

zapraszamy Cię do udziału w konferencji „Europejski Rok Wolontariatu na Dolnym Śląsku”, która obędzie się dn. 27 maja 2011 w sali konferencyjnej Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przy Placu Powstańców Warszawy 1, budynek Urzędu Wojewódzkiego (I piętro).
W programie prezentacja działań dotyczących Europejskiego Roku Wolontariatu na Dolnym Śląsku, w tym konkursów, towarzyszących imprez, warsztatów i Dolnośląskiej Gali Wolontariatu, wystąpienia dotyczące wolontariatu pracowniczego i kondycji wolontariatu w regionie oraz praca w grupach na wybrane przez uczestników tematy w oparciu o metodę Open Space.
Osoby chętne do udziału prosimy o wysłanie krótkiego zgłoszenia, które pozwoli nam ocenić liczbę uczestników i umożliwi lepsze przygotowanie się do wydarzenia.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: pbm@semperavanti.org
Pobierz program konferencji

Partnerzy:Konferencja jest elementem flagowego projektu Unii Europejskiej realizowanego z okazji obchodów Europejskiego Roku Wolontariatu 2011. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenia Nowa Rodzina i Semper Avanti w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego oraz Telewizją Polską, oddział Wrocław.

Patronat:


Patronat Senatora RP Jarosława Dudy
Sekretarza Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej,
Krajowego Koordynatora Europejskiego Roku Wolontariatu

.