Konkurs Webmasterski

Celem Konkursu Webmasterskiego „Wolontariat w Sieci” jest przygotowanie ciekawej strony internetowej opisującej działania wolontariuszy.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich uczniów dolnośląskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w stworzeniu strony internetowej poświęconej tylko tematyce wolontariackiej. Inspiracji należy szukać w dotychczasowych działaniach szkolnych grup wolontariackich.

Regulamin konkursu webmasterskiego 2014

W dzisiejszych czasach internet stał się jednym z głównych źródeł pozyskiwania informacji. Dostęp do niego posiada w Polsce coraz więcej osób, dzięki czemu grono potencjalnych odbiorców stale rośnie. Wykorzystując to narzędzie, masz możliwość na bieżąco informować całą społeczność szkolną a także rodziców, o wszystkich działaniach podejmowanych przez szkolne koła wolontariatu. Jest tylu wspaniałych uczniów i nauczycieli w Twojej szkole, którzy chętnie podzielą się z innymi swoimi doświadczeniami, wrażeniami, a także emocjami związanymi z czynieniem dobra. Być może czytający Twoją stronę poszerzą grono wolontariuszy? Może zostaną nawiązane kontakty z innymi osobami z poza szkoły, które będą chciały wymienić się doświadczeniami?  Może jakaś instytucja zaprosi do współpracy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 4 =

*