Newsletter

Szanowni koordynatorzy wolontariatu! Jeśli chcą Państwo regularnie i skutecznie otrzymywać od nas informacje o organizowanych przez nas wydarzeniach i działaniach w ramach Programu „My dla świata” prosimy o zapisanie się do naszego newslettera korzystając z poniższego formularza.

Zapisując się prosimy o podanie adresu e-mail, za pomocą którego będą do Państwa skutecznie docierać wysyłane przez nas informacje. Jeśli chcą Państwo z jakichś względów otrzymywać informacje na kilka adresów e-mail (np. osobiście i na adres szkoły) prosimy o wpisanie się do newslettera kilkakrotnie, podając za każdym razem używając kolejnego adresu e-mailowego.

Po wysłaniu zgłoszenia, na podany przez Państwo w formularzu adres zostanie przesłany e-mail z prośbą o potwierdzenie chęci zapisania do newslettera. Jest to rozwiązanie uniemożliwiające zapisanie do newslettera przez osoby nieuprawnione, wynikające z obowiązujących przepisów. UWAGA!!! Zapisanie do newslettera następuje dopiero po kliknięciu przez Państwa w przycisk potwierdzający w otrzymanym mailu. Jeśli Państwo wyślą formularz zgłoszeniowy i nie potwierdzą Państwo zgłoszenia w otrzymanym od nas mailu – nie zostaną Państwo dopisani do newslettera!!! W przypadku podawania adresów mailowych, do których dostęp mają inne osoby (np. sekretariat szkoły), należy zadbać o to, aby te osoby potwierdziły zgłoszenie.

Jeśli w przyszłości będą Państwo chcieli zrezygnować z otrzymywania od nas informacji, wystarczy kliknąć w odpowiedni link, który znajdą Państwo w każdej otrzymanej od nas wiadomości. Jeśli zmienią się podane przez Państwo przy zapisach dane (np. placówka) lub w przypadku innych problemów prosimy o kontakt na adres biuro@wolontariusz.org.

Zapraszamy do współpracy!!!