Wrocławskie Targi Wolontariatu

 

 

Już po raz trzeci wrocławskie organizacje pozarządowe i instytucje publiczne przedstawią swoje propozycje współpracy kandydatom na wolontariuszy. W tym roku przestrzeń targową zapewni CRZ „Krzywy Komin” (ul. Dubois 33-35a) w dniu 16 października 2015 r. w godz. 12.00 – 17.00. W wydarzeniu weźmie udział kilkadziesiąt wystawców przygotowujących stoiska informacyjne, ścianę ofert, warsztaty, pokazy, prezentacje multimedialne, grę terenową, animacje i konkursy.

Zapraszamy wszystkich wrocławian i dolnoślązaków, młodzież szkolną, dyrektorów szkół, nauczycieli, opiekunów wolontariatu, studentów, seniorów i wszystkich tych, którym bliska jest idea wolontariatu. Będzie to okazja do bezpośredniego spotkania z organizacjami, poznania ciekawych inicjatyw i ofert wolontariatu, możliwość na podjęcie współpracy i spełnienia się w roli wolontariusza, poznania innych osób mających doświadczenie w pomaganiu innym, poszukiwania inspiracji do własnych działań.

Podczas targów będzie można m.in. dowiedzieć się jak wyjechać na wolontariat zagraniczny, usłyszeć o wolontariacie w Papui Nowej Gwinei, wziąć udział w warsztatach żonglerskich czy zaprzyjaźnić z osiołkiem poszukującym opiekunów. Wśród wystawców znajdą się m.in. Europejska Stolica Kultury, Greenpeace, Fundacja Dr Clown, Szlachetna Paczka, Narodowe Forum Muzyki, Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, Fundacja L’arche i wiele innych.

Szczegóły:

wrocławskie targi wolontariatu www.wolontariusz.org

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + trzy =

*