BRZEG DOLNY RUSZA ZE SZKOLENIAMI DLA WOLONTARIUSZY

Będzie okazja do sprawdzenia i rozwijania swoich kompetencji psychologicznych. Wiadomości uzyskane na szkoleniach na pewno wykorzystacie w codziennym życiu- w szkole, w domu, na podwórku, a także w późniejszym życiu zawodowym.
10.11 (wtorek) o godz.16.00 zaczynamy szkolenie„Autoprezentacja”– jeżeli chesz dowiedzieć się jak robić dobre pierwsze wrażenie, poznać metody panowania nad mową i ciałem i poćwiczyć prezentowanie swojej osoby w miłym gronie, to coś dla Ciebie!
12.11(czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy na warsztaty pod tajemniczym tytułem„Emocje”. Dowiecie się na nich jak konstruktywnie radzić sobie z emocjami, zwiększyć świadomośc przeżywanych uczuć oraz zdobędziecie wiedzę na temat roli emocji w naszym życiu. Ciekawe, prawda?
16.11 (poniedziałek) o godz. 16.00 czas na„Rozwiązywanie konfliktów”. Nauczycie się dostrzegać symptomy rodzącego się konfliktu oraz określać potencjalne konfliktowe sytuacje, aby móc im w porę zapobiegać, poznaszzasady i metody, które będziecie mogli zastosować do rozwiązania każdego konfliktu.
19.11 (czwartek) o godz.16.00przygotowaliśmy dla was szkolenie„Pierwsza pomoc”. Ten temat nie potrzebuje reklamy, bo wszyscy dobrze wiecie, że wiadomości i praktyczne ćwiczenia na fantomach zdobyte w tym dniu mogą uratować życie lub zdrowie innej osoby. Do tego świetny trener- Piotr Gajewski- Naczelik Harcerskiej Organizacji Patriotycznej „Cichociemni” , który jest gwarantem wysokiej jakości szkolenia, które odbędzie się tym razem w siedzibie „Cichociemnych”.
20.11 (piątek) o godz.17.00 zapraszamy na szkolenie„Komunikacja”. Niezależnie od celu, porozumiewanie stanowi podstawę naszych relacji. Zarówno w domu, jak i w szkole, słuchanie, konstruktywne prowadzenie dyskusji czy asertywne wyrażanie własnego zdania to umiejętności konieczne, by kontaktować się z innymi i odnosić sukcesy, a więc na pewno warto wziąć udział w tym szkoleniu.
Na przełom listopada i grudnia przygotowaliśmy dla waswarsztaty dziennikarskie. Szczegóły już wkrótce!!!
By zapisać się na w/w szkolenia lub w razie pytań piszcie :
brzegdolny@wolontariusz.orglub dzwońcie 788-033-324
albo przyjdźcie- ul. Zwycięstwa 3 (1.piętro)
pon,czw,pt 12.00-15.00
wt,śr 15.00-18.00

.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Aktualności - Brzeg Dolny. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 3 =

*