WOLONTARIUSZE ZBIERAJĄ PIENIĄDZE NA RZECZ POWODZIAN

Grupa Wolontariuszy z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika we Wrocławiu przyłączyła się do promocji i organizacji koncertu charytatywnego „Dolnoślązacy Pomagają Powodzianom”, który odbył się ostatniego dnia września w Hali Stulecia. Był on podsumowaniem trwającej wcześniej akcji dobroczynnej. Uczniowie Zespołu Szkół, jako jedni z wielu chętnych, zajęli się rozwieszaniem plakatów promujących koncert, a przede wszystkim do trwającej tydzień zbiórki pieniędzy na terenie miasta. W trakcie koncertu, będącego finałem akcji dobroczynnej, wystąpiło dwóch wykonawców i dwie kapele. Zagrał także zespół Golec uOrkiestra.

Podsumowanie wrześniowej akcji nie oznacza końca zaangażowania Wolontariuszy w pomoc powodzianom z Dolnego Śląska. Ochotnicy w dalszym ciągu kwestują na ulicach naszego miasta i w związku z tym spodziewamy się, iż niebawem zorganizowany zostanie drugi koncert na podsumowanie trwających działań.

.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Aktualności - Wrocław. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × cztery =

*