Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA…

ŻYCZYMY WAM WIELU RADOSNYCH PRZEŻYĆ, CIEPŁEJ ATMOSFERY W GRONIE NAJBLIŻSZYCH ORAZ WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU!

Zespół programu „My dla świata”

.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Aktualności - Wrocław. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 1 =

*