OŁAWSKIE CENTRUM WOLONTARIATU POSZUKUJE…

Oławskie Centrum Wolontariatu od dnia 1.06. chwilowo nie bedzie mieścić się na ulicy Młyńskiej 12a. Niemniej zachęcamy wszystkich do pisania do nas e-maili, każda wiadomość zostanie przeczytana i postaramy się pomóc!

Tymczasem poszukujemy wolontariuszy do dwóch ważnych projektów. Jednym z nich jest festyn organizowany przez Spółdzielnie Mieszkaniową w Oławie. Festyn odbędzie się dnia 19.06. przy ulicy Wiejskiej. Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy do kontaktu z nami, e-mail olawa@wolontariusz.org , albo telefonicznie z Panią Eweliną Świerzko z sekretariatu SM – tel.723369768 lub 663 734 509.

Potrzebujemy również osób które chciałyby zaangażować się w pomoc dzieciom z rodzin zastępczych. Pomoc polegałaby na udzielaniu korepetycji i spędzaniu wolnego czasu. Rodziny potrzebujące mieszkają w Oławie. Jest to świetna forma wolontariatu dla osób, które swoja przyszłość wiążą z kierunkami społecznymi. Chętnych prosimy o kontakt na nasz e-mail olawa@wolontariusz.org lub prosto do Pani Marii Gromadzińskiej, szefowej Stowarzyszenia Rodzin Zastępczych i Pogotowii Opiekuńczych, adres e-mail mariagro@vp.pl ..

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności - Oława, Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × cztery =

*