Bielawa zmienia świat!

Pod koniec lata, 29 sierpnia 2011 r. (poniedziałek), z okazji obchodów Europejskiego Roku Wolontariatu, Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielawie zorganizował w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki  galę pt.: „Zmieniamy świat”.
Głównym celem spotkania było promowanie i kształtowanie aktywnych postaw w życiu społecznym, podniesienie świadomości na temat wolontariatu i pokazanie płynących z niego korzyści. Chcieliśmy pokazać, że bezinteresowne działanie na rzecz innych może być niesamowitą przygodą, zarówno w wymiarze lokalnym, jak i europejskim. Wolontariat pozytywnie wpływa na całe społeczeństwo i buduje więzi między jego członkami.
Gościem specjalnym i honorowym patronem gali był znany zespół „Big Cyc”. Jego członkowie swoją błyskotliwością i poczuciem humoru zapewnili wszystkim uczestnikom spotkania dawkę niepowtarzalnych wrażeń i doskonałą zabawę. Muzycy także wręczyli wolontariuszom specjalnie przygotowane na uroczystość koszulki z logo zespołu i napisem „Big Cyc wspiera wolontariat”.
W trakcie spotkania wszyscy wolontariusze oraz sponsorzy odebrali nagrody, które były podziękowaniem za czteroletnią pracę na rzecz mieszkańców miasta, za poświęcanie swojego czasu, energii i umiejętności oraz współpracę z OPS w Bielawie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + 15 =

*