Dolnośląski Festiwal Wolontariatu po raz trzeci!

W imieniu Partnerstwa na Rzecz Promocji i Rozwoju Wolontariatu na Dolnym Śląsku „Razem dla Wolontariatu” mamy zaszczyt zaprosić do udziału w trzeciej edycji „Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu”, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 5 – 7 grudnia 2013 r.

Narzędzie badania i wspierania rozwoju kompetencji wolontariuszy, powstało w ramach międzynarodowego projektu „Improve” Wpływ Wolontariatu na Rozwój Osobisty i Zawodowy. W przygotowywaniu narzędzia brali udział partnerzy z Włoch, Hiszpanii, Rumunii i Łotwy przy merytorycznym wsparciu pracowników naukowych. Narzędzie pozwala na badanie kompetencji wolontariuszy oraz zaplanowanie odpowiadającej im ścieżki rozwoju w organizacji. Wdrożenie narzędzia przełoży się na profesjonalizację współpracy z wolontariuszami w organizacji.

TERMIN: 6 grudnia 2013 (piątek)
GODZINA: 10.00 – 13.30
MIEJSCE: Klub 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu, ul. Pretficza 24.

TRENERKI Konieczna Małgorzata (UMBRELLA/SEKTOR 3) – W Centrum Sektor 3 odpowiada za obsługę sekretariatu – Studentka ostatniego roku administracji. Praca w Sektorze pozwala jej na bieżąco weryfikować dotychczasową wiedzę i konfrontować teorię z praktyką.
Mikołajczyk Małgorzata (UMBRELLA/SEKTOR 3) – Obecnie pracuje w projekcie ,,Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych z terenu aglomeracji wrocławskiej SEKTOR 3”, gdzie zajmuje się organizacją szkoleń, doradztwa i wszystkiego co się po drodze pojawia. Interesuje się psychoonkologią, wolontariatem i działalnością NGOsów.

Aby wziąć udział w warsztacie należy wypełnić i wysłać zgłoszenie poprzez specjalny formularz internetowy dostępny TUTAJ.

Uczestnictwo w warsztacie jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają materiały oraz poczęstunek kawowy podczas zajęć. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu.

Szczegółowych informacji udziela:
Radosław Bednarski
tel. 74 665 11 11
e-mail: radoslaw.bednarski@rcwip.pl

NIE CZEKAJ – ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

autor(ka): Radosław Bednarski (RCWIP) (red. dolnoslaskie.ngo.pl)

źródło: RCWIP


 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 16 =

*