Przedłużony termin zgłoszeń do Konkursów w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych i Wrocławskie Centrum Wolontariatu informują, że termin nadsyłania zgłoszeń do wszystkich Konkursów organizowanych w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu został przedłużony do 25 października do godz. 15.00.

W odpowiedzi na szereg próśb złożonych drogą telefoniczną oraz e-mailową informujemy, że ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do wszystkich Konkursów został przedłużony do 25 października 2013 r. do godz. 15.00(doręczenie zgłoszeń w tym terminie jest warunkiem koniecznym przedłożenia ich do prac Kapituły Konkursowej).

W przypadku Konkursu dziennikarskiego „Pozytywne Pióro 2013” oraz „Dolnośląskiego Wolontariusza Roku” zgłoszenia należy dostarczyć w wersji elektronicznej na adres e-mail: radoslaw.bednarski@rcwip.pl oraz papierowej na adres biura wałbrzyskiego RCWIP (ul. Sienkiewicza 2/7, 58-300 Wałbrzych) lub wrocławskiego RCWIP (pl. Solidarności 1/3/5 pok. 415, 53-661 Wrocław).

Wszelkie informacje dot. Konkursów znajdują się pod podanymi niżej linkami:

Konkurs Dziennikarski „Pozytywne Pióro 2013”: TUTAJ

Konkursy szkolne dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (fotograficzny, literacki, webmasterski):TUTAJ

Konkurs „Dolnośląski Wolontariusz Roku 2013”: TUTAJ

UWAGA! W przypadku Konkursu „Dolnosląski Wolontariusz Roku 2013” zdecydowaliśmy o zniesieniu konieczności przesyłania materiału filmowego. W związku z tym wniosek nominacyjny powinien zawierać tylko załączniki fotograficzne.

Serdecznie zapraszamy do dalszego wysyłania zgłoszeń.

Wiadomość pochodzi z serwisu regionalnego dolnyslask.ngo.pl.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − 5 =

*