Festiwalowe konkursy

Do Festiwalu jeszcze kilka miesięcy, ale już niebawem ruszają kolejne edycje naszych festiwalowych Konkursów. A w nich czeka na Was kilka istotnych zmian:

– Konkursy młodzieżowe (Fotograficzny, Literacki i Webmasterski) zostały poszerzone o wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

– Konkurs „Organizacja Przyjazna Wolontariuszom” został zlikwidowany, a od tego roku nadawanie certyfikatów odbywa się w ramach programu Dobry Wolontariat. Czynimy starania o to, aby stać się regionalnym operatorem tego programu.

– Przygotowaliśmy dla Was zupełnie nowy Konkurs. Jest to Konkurs Dziennikarski „Pozytywne Pióro”. Zgłosić będzie można prace konkursowe w trzech kategoriach: Relacja z wydarzenia (reportaż), Wywiad oraz Felieton. O szczegółach już niedługo Was poinformujemy.

– Z okazji jubileuszu Dolnośląskiego Wolontariusza Roku Konkurs przeszedł dość istotną metamorfozę:
1. W tym roku powiększyliśmy Konkurs o dwie dodatkowe kategorie: Dolnośląskiego Koordynatora Wolontariatu Roku oraz Dolnośląską Grupę Wolontariacką Roku.
2. Oczywiście Dolnośląski Wolontariusz Roku w dalszym ciągu jest tą najważniejszą kategorią w Konkursie.
3. W tym roku również po raz pierwszy wnioski nominacyjne będą składane za pomocą specjalnego Generatora On-Line. Właśnie trwają wewnętrzne testy tego narzędzia. Mamy nadzieję, że ułatwi to Wam składanie nominacji
4. Podobnie jak w zeszłym roku częścią zgłoszenia będzie materiał filmowy. Jednak teraz to od Was będzie zależeć jakie treści zechcecie nam przekazać na filmie. Ważne, żeby dotyczyły nominowanej osoby.

O kolejnych postępach w przygotowaniu Festiwalu będziemy Was na bieżąco informować.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − dziewiętnaście =

*