PIKNIK WOLONTARIATU NA WYSPIE SŁODOWEJ

MIEJSKIE CENTRUM WOLONTARIATU

WRAZ Z PARTNERSTWEM NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU WOLONTARIATU NA DOLNYM ŚLĄSKU
„RAZEM DLA WOLONTARIATU”

zaprasza na:

PIKNIK WOLONTARIATU

NA WYSPIE SŁODOWEJ – 20 IX 2014 r.

W programie m.in.:

  • Inauguracja Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu oraz Miejskich Dni Wolontariatu
  • Otwarte spotkanie o Fundraisingu prowadzone przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
  • Premiera 9. Numeru „Gazety Wolontariatu”
  • Atrakcje przygotowane przez uczestniczące w Pikniku organizacje (np. zabawy integracyjne, bicie rekordów Guinnessa, zbiórki publiczne) oraz możliwość ich prezentacji na scenie
  • Namiot z grami planszowymi animowany przez Stowarzyszenie „Druga Runda”
  • Różnorodne formy aktywności i rywalizacji sportowej na Wyspie Piaskowej (m.in. boisko do siatkówki plażowej, badmintony, turnballe, ścianka wspinaczkowa i leżaki)
  • Od godziny 17:00 muzyka na żywo w ramach projektu „Otwarta scena”
  • Od godziny 20:00 pokaz filmu o tematyce społecznej
  • A przede wszystkim spotkania z reprezentantami innych organizacji pozarządowych i instytucji w atmosferze pikniku w samym sercu miasta.

Piknik Organizatorów Wolontariatu rozpocznie się w dniu 20 września 2014 r. (sobota) o godz.14:00. Do przygotowywania swoich atrakcji zapraszamy na Wyspę Słodową od godziny 13:00. Ze względu na piknikowy charakter spotkania zachęcamy do zorganizowania swoich „stoisk” w formie koców/leżaków/puf oraz nastawienie się na dobrą zabawę i integrację. W razie pytań lub problemów organizacyjnych prosimy i kontakt z Miejskim Centrum Wolontariatu.

Jak przy każdej imprezie plenerowej istnieje ryzyko wystąpienia złych warunków atmosferycznych, w takim przypadku będziemy w kontakcie z przedstawicielami organizacji odnośnie odwołania lub przeniesienia imprezy.

Aby wziąć udział w Pikniku wystarczy do 12 września 2014 r. wysłać wypełnioną kartę zgłoszeniową (akceptujemy wersję elektroniczną – skan) na adres:centrum@wolontariat@wroclaw.pl Wszelkie informacje dotyczące pikniku udzielane są w biurze Miejskiego Centrum Wolontariatu przy ul. Św. Marcina 4 oraz pod numerem telefonu: 71 71 42 415.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × jeden =

*