Przyjedź! Poznaj! Wymień doświadczenia! Finał Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu 2014

W imieniu Partnerstwa na rzecz Promocji i Rozwoju Wolontariatu na Dolnym Śląsku „Razem dla Wolontariatu” zapraszamy do udziału w Finale czwartej edycji „Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu”, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 4 – 7 grudnia 2014 r. Termin zgłoszeń upływa 21 listopada.

Finał Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu to trzydniowe spotkanie wolontariuszy, koordynatorów wolontariatu, organizatorów wolontariatu oraz wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą problematyką wolontariatu i aktywności społecznej. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach o charakterze edukacyjnym i integracyjnym takich jak: Spotkania Studyjne, Dolnośląska Gala Wolontariatu, akcje wolontariackie, fora dyskusyjne itp.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wolontariuszy, a także związanych z wolontariatem przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych. Zapraszamy również przedstawicieli firm, w których funkcjonuje program wolontariatu pracowniczego, a także wszystkich chętnych zainteresowanych szeroko pojętą tematyką wolontariatu i aktywności obywatelskiej.

Finał Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu odbędzie się we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3, Pracowni Projektów Międzykulturowych ZAJEZDNIA we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 65 oraz Wrocławskim Centrum Kongresowym Hali Stulecia we Wrocławiu przy ul. Wystawowej 1. Uczestnicy zakwalifikowani na Finał Festiwalu zobligowani będą do uczestnictwa w całym przedsięwzięciu. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w Finale Festiwalu po 28 listopada 2014 lub nieusprawiedliwionej wypadkiem losowym nieobecności na Festiwalu będziemy zmuszeni domagać się od zgłoszonego a zakwalifikowanego uczestnika, zwrotu kosztów uczestnictwa. Prosimy o zrozumienie w tym względzie i o odpowiedzialne typowanie uczestników.

Uczestnictwo w Festiwalu jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają poczęstunek, ciepłe posiłki podczas zajęć oraz czasowe bilety komunikacji miejskiej w celu poruszania się po Wrocławiu. Uczestnikom spoza Wrocławia organizatorzy zapewniają nocleg podczas Festiwalu. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z dojazdem do Wrocławia.

ZGŁOSZENIA

Aby zgłosić swój udział w Dolnośląskim Festiwalu Wolontariatu, należy wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Termin wypełniania formularzy upływa 21 listopada 2014 r. Osoby zakwalifikowane do udziału w Festiwalu zostaną o tym powiadomione e-mailowo oraz telefonicznie do dnia 28 listopada 2014 r.

Szczegółowy harmonogram Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu oraz regulamin uczestnictwa dostępny w załączeniu.

Wszelkich informacji udziela:
Radosław Bednarski
tel.: 74 665 11 11
kom.: 693 145 674
e-mail: radoslaw.bednarski@rcwip.pl

 

Wiadomość pochodzi z serwisu regionalnego dolnyslask.ngo.pl

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + 14 =

*