ZBLIŻA SIĘ DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Życzliwość… słowo tak dobrze znane a często pomijane w codziennym życiu. Jednak właśnie poprzez naszą zwyczajną życzliwość jesteśmy w stanie sprawić, aby drugiej osobie zrobiło się milej i radośniej.

Drodzy Wolontariusze, Koordynatorzy i wszyscy Ci, którzy odwiedzacie naszą stronę! Wiemy, że

w związku z przypadającym na 21 listopada Dniem Życzliwości planujecie w swoich szkołach dużo ciekawych działań. Mimo to zachęcamy Was, abyście w najbliższy weekend spróbowali wziąć także udział w wydarzeniach organizowanych przez Waszych kolegów – studentów. – Co roku uczelnie albo tworzą swoje własne akcje, albo włączają się w te, wymyślane przez miasto – mówi Kamila Jasińska z Biura Promocji i Informacji Uniwersytetu Wrocławskiego. – Tegoroczne, uczelniane obchody Dnia Życzliwości wyszły z inicjatywy naszego biura zajmującego się promocją. Trwające już działania są kierowane głównie do społeczności akademickiej. Jednak jak najbardziej zachęcamy wszystkich, którzy tylko będą chcieli, do przyłączenia się do nas – dodaje. Zbiórka trwa we wszystkich instytutach UW. Każdy, kto tylko chce, może przynosić na portiernie budynków dydaktycznych (lub bezpośrednio do Biura Promocji i Informacji; pl. Uniwersytecki, gmach główny, pok.134)nowe przybory szkolne, książki, zabawki edukacyjne, czyli wszystko co wspomaga rozwój, bawi a zarazem uczy. Na wszystkie dary czekają tam (tylko do 19 listopada!)specjalnie ustawione pudła. Zebrane dary zostaną przekazane domom dziecka.

Zachęcam Was do przyłączenia się do tego, jak i wielu, zaplanowanych na weekend działań. Nie tylko będziecie mogli dać coś z siebie ale także przyjrzeć się z bliska pomysłom studentów, którymi

w przyszłości będziecie także Wy.

.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Aktualności - Wrocław. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − sześć =

*