Wakacyjny konkurs fotograficzny o wolontariacie

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym. Wszystkie osoby zajmujące się lub po prostu zainteresowane wolontariatem zapraszamy do nadsyłania zdjęć o tej tematyce. Konkurs trwa do 25 lipca.

Co trzeba zrobić? Należy przygotować dobrej jakości zdjęcie i wysłać je na adres stowarzyszenia (na CD, DVD lub pendrive) wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym, a także na adres wystawa@semperavanti.org należy przesłać miniaturkę zdjęcia oraz ten sam formularz.

Pamiętajcie, że zdjęcia nie mogą być poprawiane w żadnym programie graficznym oraz nie powinny się na nich znaleźć data bądź godzina.

Co będzie brane pod uwagę? Przede wszyskim ciekawy pomysł.

Kto może wziąć udział w konkursie? Absolutnie każdy, kto interesuje się wolontariatem. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń wiekowych i zawodowych.

Co będzie nagrodą? Wyróżnione zdjęcia znajdą się na wystawie promującej wolontariat. Będzie ona prezentowana w 16 miastach wojewódzkich Polski oraz w 10 gminach Dolnego Śląska.

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu i nie zapomnijcie o dołączeniu formularza zgłoszeniowego.

ZATEM DO DZIEŁA!!! CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA smiley

Konkurs jest elementem flagowego projektu Unii Europejskiej realizowanego z okazji obchodów Europejskiego Roku Wolontariatu 2011. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenia Nowa Rodzina i Semper Avanti w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego oraz Telewizją Polską, oddział Wrocław.

.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + 20 =

*