Dzielić się dobrem i talentem

Sandra uczęszcza do klasy dziennikarskiej i jest jedną z najlepszych uczennic szkoły. Jako członkini Samorządu Uczniowskiego zainicjowała pomoc uczniowską, organizowała wycieczki do ZOO, do Ogrodu Botanicznego i wyjście na wystawę szopek w Muzeum Etnograficznym. Wyróżnia się inteligencją, wysoką kulturą osobistą i znaczną dozą empatii. Umie pracować w zespole, jest tolerancyjna oraz cierpliwa.

Idąc w ślady starszego brata, jeszcze w szkole podstawowej była wolontariuszką „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”. Angażuje się nie tylko w zbiórki WOŚP-u.  „Caritas”, dom samotnej matki i rodzinny domu dziecka: także i tym instytucjom Ania stara się pomóc przez zbiórki darów i prezentów na Mikołajki i Boże Narodzenie, festyny, kwestowanie w supermarketach.

Działa także w świetlicy „Źródełko” przy parafii św. Jadwigi Śląskiej we Wrocławiu: prowadzi zajęcia tematyczne, zabawy, pomaga w nauce. Poza tym od dwóch lat animuje dziecięcą scholę „Boże Nutki”.

Pasjonuje się teatrem i lubi kontakt z ludźmi, dlatego w ramach programu Comenius była konferansjerką w Coburgu na II Językowym Przeglądzie Form Teatralnych. Oprócz tego brała udział w międzynarodowym projekcie „Brave Kids”: dochód z przedstawienia pokazanego w Centrum Sztuki IMPART, przygotowanego przez grupę dzieci z Rwandy, Czeczenii, Zimbabwe, Szwecji i Nepalu, przeznaczono na rzecz dzieci z Tybetu.

Swoją aktywnością, taktem i serdeczną otwartością prowokuje do szerzenie dobra przez innych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ośmiu wspaniałych. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − 5 =

*