Naopoelońska narada

Ponieważ wielkimi krokami zbliża się Dolnośląski Festiwal Wolontariatu, miesiąc przed wydarzeniem to najwyższy czas, by dopracować strategię. W związku z tym 9 listopada spotkali się organizatorzy przedsięwzięcia, m.in.: Radosław Bednarski z RCWIP z Wałbrzycha, Jacek Bednarek z Wrocławskiego Centrum Wolontariatu, Iwona Nowińska, Marek Ferenc, Urszula Lubecka z Sktora Trzeciego, Krzysztof Pokorski z Miejskiego Centrum Wolontariatu i inni.

Po co spotkanie? Trzeba było zastanowić się, gdzie wolontariusze będą szkolić się do swych działań – w każdej sali każda ławka i każde krzesło muszą być w odpowiednim miejscu. Co  rzesza młodych ludzi będzie jeść. Ustalano, gdzie wolontariusze powieszą kurtki, a gdzie zostanie ustawiona wystawa. Czy aby na pewno potrzebny jest wolontariuszom… czas wolny?

Konieczny był też zwiad i poznanie terenu – warsztaty będą miały miejsce w Zespole Szkół numer 4 przy ul. Powstańców Śląskich. A wszystko po to, by w dniach 9-11.12.2011 każdy szczegół był przemyślany, najdrobniejsza sprawa zapięta na ostatni guzik – byście, Drodzy Wolontariusze, jak najpełniej mogli skorzystać z tego czasu. Czekamy na ten dzień i na Was!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 9 =

*