Wieczór wigilijny w PSP3 w Jelczu – Laskowicach

W środę 18 grudnia pod hasłem „Zycie to nie teatr…” odbył się artystyczny Wieczór Wigilijny. Po raz kolejny jego uczestnicy  włączyli się do szlachetnej inicjatywy wspierania oławskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „TĘCZA”.

Salę gimnastyczną w budynku na Prusa wypełnili licznie przybyli goście, wśród nich: Henryk Koch – przewodniczący Rady Miejskiej, Kazimierz Putyra – burmistrz, Aleksander Mitek – zastępca burmistrza, Wiesława Pohoriło – prezes „Tęczy” wraz z osobami towarzyszącymi, Jacek Bednarek – prezes Wrocławskiego Centrum Wolontariatu, Agnieszka Wach – dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Jelczu – Laskowicach, uczniowie z rodzicami, absolwenci, nauczyciele i pracownicy szkoły. Obejrzeli spektakl teatralny, przygotowany przez uczniów pod opieką polonistki Katarzyny Pilawy, wysłuchali kolęd i recytacji uczniów – członków Szkolnego Klubu Wolontariusza „Jesteśmy”, prowadzonego przez wicedyrektora Iwonę Bernat, wzięli udział w licytacji pięknych ozdób bożonarodzeniowych, wykonanych przez uczniów i dorosłych.

Tradycyjnie podczas Wieczoru wręczono przyznawane dorosłym przez uczniów „Ordery Życzliwości”. Dziękujemy wszystkim obecnym za udział w tym niezwykłym spotkaniu i radosne wprowadzenie w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszytkim ludziom dobrej woli za ogromne, życzliwe i serdeczne zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie Wieczoru.

Wiecej na stronie:
http://www.psp3.szkolnastrona.pl./index.php?p=new&idg=mg,1&id=237&action=show

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − 11 =

*