Festiwalowe relacje: piknik rodzinny

Po raz drugi przedstawiciele Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu oraz 4 RBLog. zorganizowali Piknik Rodzinny podczas którego zapewnili atrakcyjny i różnorodny program jego uczestnikom.

Najmłodszym uczestnikom zapewniono m.in. zabawy z ringo oraz wiele innych gier i konkursów z nagrodami. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny dla dzieci, wzbudzając wiele radości i emocji. Prace dzieci będzie można oglądać w holu biblioteki Klubu 4 RBLog. do końca roku.

Ucztą duchową dla uczestników był występ teatru z Wrocławia z przedstawieniem pt.Król Maciuś Pierwszy oraz prezentacja multimedialna na temat prowadzenia wywiadów radiowych i telewizyjnych. Nie mogło zabraknąć Świętego Mikołaja, który grzecznym dzieciom rozdawał słodkie prezenty.

Ponadto specjaliści Wojskowej Komendy Uzupełnień z Wrocławia zachęcali do wstąpienia w szeregi Narodowych Sił Rezerwowych oraz zapoznawali zainteresowanych z charakterem i specyfiką służby wojskowej.

Dolnośląski Festiwal Wolontariatu utwierdził nas w przekonaniu słuszności i konieczności kontynuowania oraz organizowania tego rodzaju przedsięwzięć w latach kolejnych.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × trzy =

*