POKAŻMY, ŻE JESTEŚCIE DLA ŚWIATA!

Drodzy Wolontariusze!

Możecie już nadsyłać prace na ogłoszone przez nas konkursy! Mamy nadzieję, że wśród przedstawionych przez Stowarzyszenie propozycji znaleźliście bądź w najbliższym czasie znajdziecie coś dla siebie.

Zaproponowaliśmy Wam trzy kategorie konkursów: literacki, plastyczny, a także na najciekawszą stronę internetową. Wszystkie one dotyczą interesującej nas tematyki, a mianowicie podejmowanych przez Was działań wolontariackich. Jesteśmy pewni, że nie zabraknie Wam pomysłów na przedstawienie w ciekawy sposób tego, co robicie jako Wolontariusze. Pochwalcie się swoimi działaniami. Słowem, pokażcie nam, że jesteście doskonałymi webmasterami, grafikami, artystami albo, że potraficie świetnie bawić się słowem pisanym. Po prostu stwórzcie coś ciekawego i podzielcie się tym z nami!

Czekamy na zgłoszenia Waszych prac! Z kolei na Was czekają wartościowe nagrody! Liczymy również na wsparcie Wolontariuszy ze strony Opiekunów – Koordynatorów.

Więcej informacji oraz regulaminy konkursów znajdują się nastronie konkursu

Powodzenia!

.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Aktualności - Wrocław. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 6 =

*