WROCŁAWIANIE DZIELĄ SIĘ POSIŁKIEM

1,2 tony żywności zostanie wkrótce przekazane organizacjom i instytucjom zajmującym się dożywianiem dzieci z ubogich rodzin wrocławskich.

Zebranie tak dużej ilości jedzenia w ciągu dwóch dni było możliwe dzięki ofiarności ludzi oraz wspaniałym Wolontariuszom z różnych szkół oraz ze świetlicy środowiskowej Kowale. Na kilka godzin do akcji przyłączyła się także grupa Ochotników i ich Koordynatorka z grupy „My dla Świata”, ze Szkoły Podstawowej nr 12 we Wrocławiu.

Wszyscy oni ochoczo odpowiedzieli na zaproszenie Banku Żywności i wzięli udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności. Poświęcili zarówno swój czas, jak i wiele dobrych chęci, by wrocławska akcja „Podziel się posiłkiem” mogła przynieść tak imponujący wynik.

Cieszymy się, że mamy w naszym mieście tak wspaniałych Wolontariuszy. To właśnie dzięki Waszej życzliwości i uśmiechom na twarzach, ludzie chętniej przyłączają się do tego typu akcji!

.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Aktualności - Wrocław. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 8 =

*